Subscriber
Niku Articles

18

Jan
2017
Ski ne Kolashin 2 dite 59€
Posted by: Niku /416

PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE KOLASHIN / Hotel & Spa 4Yje LUX (qender qyteti), 2 Dite, €59 KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE ►21, 28 Janar!  ►4, 11, 14, 18, 25 Shkurt! DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping *Nisja ne mengjes ne oren 8:00 nga […]

17

Jan
2017
Udhetim ne Grup ne Amsterdam – (Mars 2017)
Posted by: Niku /402

Udhetim ne Amsterdam – 599 EUR personi 3 nete/4 dite Itinerari Dita 1 Dita e pare Takimi dhe prezantimi me guiden tone ne aeroportin e Rinasit dhe fluturimi per ne Amsterdam nepermjet Beogradit. Mberritja paradite dhe pritja nga partneret tane. Ne shoqerine e guides do te zhvillojme viziten panoramike te Amsterdamit Amsterdami eshte ndertuar mbi […]

13

Jan
2017
Pushime ne Punta Cana, Rep. Dominikane
Posted by: Niku /452

Udhetoni ne Republiken Dominikane, mes plazheve me rere te bardhe dhe me diell te Karaibeve. 7 nete/8 dite te mrekullueshme ne The Westin Punta Cana Resort & Club All Inclusive Fluruim + Akomodim per vetem 2,190 EUR Personi!!! Sepse Rep. Dominikane i ka te gjitha…

12

Jan
2017
Nje jave ne Mauritius
Posted by: Niku /413

Pushime 1 jave ne Mauritius – Ne ishullin e parajses Duke filluar nga 1,890 EUR per person. Ne cmim perfshihet fluturimin me 1 tranzit si dhe akomodimin ne hotel Villas Mon Plaisir (HB) ne Pointe Aux Piments, Mauritius, transferta Aeroport – Hotel – Aeroport, taksat si dhe viza per Mauritius.

09

Jan
2017
Shen Valentini ne Maldive
Posted by: Niku /389

Shnderrojeni kete Shen Valentin ne udhetimin e jetes suaj, kaloni nje jave ne Maldivet e magjishme. DT: 12 – 17 SHKURT Fluturim + Hotel = 1299 EURO/person Hotel Amra Palaca ne dhome Superiore me mengjes  

09

Jan
2017
Fundjave ne Selanik
Posted by: Niku /378

20 – 23 JANAR – Fillon nga €85 27 – 29 JANAR – Fillon nga €80 03 – 05 SHKURT – Fillon nga €80 10 – 12 SHKURT – Fillon nga €80 13 – 15 SHKURT – Fillon nga €80 24 – 26 SHKURT – Fillon nga €80 03 – 05 MARS – Fillon nga […]

09

Jan
2017
Albania – Top 10 Reasons Why You Should Visit
Posted by: Niku /526

Ten Reasons to visit Albania 1. Albania is in the belly of Europe. Above Greece, next to Italy. Easily accessible. While Albania is not accessible by train, although there is a functional railroad connecting us with Montenegro, you can come here by car, boat or plane. We have an international airport called Mother Teresa Airport and three […]

06

Jan
2017
Shen Valentini ne Dubai
Posted by: Niku /793

DT : 12 – 18 FEB Fluturim + Hotel = 795 EURO/person HOTEL ATANA 4 Standard King BB *

04

Jan
2017
Shen Valentini ne Paris
Posted by: Niku /381

SHEN VALENTINI NE PARIS 499 EUR / person 15 – 18 Shkurt  15/02/2016 Nisja me autobus (04:00) per ne Prishtine. Marrja e avionit (10:30 ) per ne Paris. Mbrritja ne Paris ne oren 13:30. Vizite e qendres historike: kulla Eiffel (ngjitja pagese ekstra), shetitje me anije mbi lumin Seine (pagese ekstra).  Akomodimi ne hotel. . 16/02/2016 Vizite […]

28

Dec
2016
Shen Valentini ne Venezia
Posted by: Niku /361

SHEN VALENTINI NE VENECIA – SUPER OFERTE – 285 EUR / PERSONI Dt: 12-15 Shkurt ( 3nete/4dite) Ne cmim perfshihet: Fluturimi Vajtje – Ardhje Tirane – Venecia 10kg bagazhe Hotel 4* ne Qender te Venecias Mengjeset per ditet e qendrimit.