RIVIERA SHQIPTARE ME SKAF (PROGRAMI 3 DITOR)

Departure Date

Every Monday

Views

1418

PROGRAMI 3 DITOR ne RIVIERA ME SKAF. PLAZH ne DHERMI, JAL, GJIPE dhe GRAME

KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE
►Dt. 5 KORRIK 
(3 Dite PLAZH) – CMIMI €89
►Dt. 12 KORRIK 
 (3 Dite PLAZH) – CMIMI €99
►Dt. 19 KORRIK 
 (3 Dite PLAZH) – CMIMI €109
►Dt. 26 KORRIK  
(3 Dite PLAZH)– CMIMI €109
►Dt. 3 GUSHT
  (3 Dite PLAZH) – CMIMI €109
►Dt. 11 GUSHT 
(3 Dite PLAZH) – CMIMI €109
►Dt. 18 GUSHT  
(3 Dite PLAZH)– CMIMI €109
►Dt. 25 GUSHT  
(3 Dite PLAZH) – CMIMI €99

 

DITA 1: Plazh ne Dhermi & Gjiri Grames
*Nisja oren 6:00 nga Kafe Flora (qender te Tiranes) ne drejtim te Dhermiut.
Ndalesa rruges per kafe ne Vlore dhe ne Llogara perpara se te mberrime ne destinacion.
*Pas mberritjes ne Dharmi, akomodimi ne hotel Belle Vue 3 yje ne Dhermi (hoteli ndodhet 200 m larg plazhit dhe posedon edhe pishine)
Kohe e lire me pas per plazh ne Dhermi deri pasdite.
—————
Opsionale, lundrim me skaf drej perles se Rivieres sone, Gjiri i Grames.
*Nisja nga restorant Lucinao ne Dhermi per ne gjirin e Grames,.
Ndalese ne Grame per disa ore per plazh.
Kthimi ne Dhermi perseri me skaf per ne Dhermi  pergjate Karaburunit, ku do te vizitojme shpellen e lakuriqeve dhe Gjirin e Shen Andreas.
(Per turin ne Gjirin e Grames pagesa extra 3000 lek
—————
*Darka ne restorantin e hotelit me produkte deti.
Pas darke e lire.  ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

 

DITA 2: Plazh ne Jal
*Pas mengjesit ne hotel, nisja drejt gjirit te Jales.
Kohe e lire per plazh ne Jal deri pasdite dhe Schiuma party ne Folie Marine
(Opsionale: Per plazhistet qe deshirojne te provojne adrenalinen e thellesise, mundesi per Scuba Diving ne shkembinjte e Jales)
*Kthimi ne Dhermi ne mbremje
Darka ne restorantin e hotelit.
Pas darke e lire, ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

 


Dita 3: Plazh (me skaf) ne Gjipe
*Pas mengjesit ne hotel, me skaf nisemi ne drejtim te Shpelles se Pirateve.
Si personazhet e filmit, do te eksplorojme shpellen ujore duke kerkuar “thesarin e pirateve”.
Pas eksplorimit te shpelles, do te vazhdojme lundrimin drejt Gjipese duke soditur kanionin e Gjipese.
Ndalese ne gjirin e Gjipese per plazh deri ne oren 16:00.
Kthimi me pas ne Dhermi (me skaf), Pasi shijojme nje kafe te fundit buze detit, nisja per ne Tiran.e
*Ndalesa rruges per pushime dhe mberritja ne Tirane ne darke.

 

——————————————————-
Ne cmim perfshihet:
1. Akomodimi per Dy nete ne hotel Belle Vue 3 yje ne Dhermi
2. Lundrimi me skaf diten e dyte: Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
3. Transporti vajtije – ardhje Tirane – Dhermi – Tirane
4. Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi dhe Jal
5.DY Mengjese dhe DY Darka ne restorantin e hotelit
6. Perdorimi i pishines se hotelit per Tre ditet e qendritmit

 

——————————————————-
► Akomodimi dhe fjetja do të bëhet në Hotel Belle Vue 3Yje ne Dhermi (200 m larg plazhit)

► Nisja do të bëhet në orën 6:00  të ditës së pare, nga kafe Flora (qender Tiranes)

——————————————————-
► Ne cmim nuk perfshihen:
1) Drekat gjate  diteve te udhetimit
2) Shezlonet e plazhit
3) Pagesa turin ne Gjirin e Grames pagesa extra 3000 lek. Opsionale